Poznejte nás blíž!

Jsme tu pro vás

Ing. Eliška Tatarková

Peníze. To je něco, co mě od mala fascinovalo. Už na základní škole jsem si z každého výletu škudlila peníze a schovávala si je do kasičky, a vždycky když něco přibylo, tak jsem je s dětskou radostí a úsměvem na tváři přepočítávala. Při výběru střední školy jsem pak neváhala, vybrala jsem si obchodní akademii, kde jsem poprvé přičichla k účetnictví a ekonomii, neskutečně mě to už tehdy bavilo, no a táhne se to se mnou takto až doteď. O podnikání se zajímám víc než fyzik o molekuly a bude mi potěšením se o své znalosti podělit. Dovedu zjistit, kam se kutálejí vaše peníze a tak je společně můžeme udržet na uzdě. 

Jaká jsem?

- největší radost mi udělá, když za mnou přijde klient a řekne "Děkuji Eliško za Vaši práci, právě jste mi ušetřila několik tisíc korun." To vím, že moje práce dává smysl.

- mám ráda humor a ráda se směju, i když někteří mí přátelé tvrdí, že když se mračím, jde ze mě strach

- občas se mi stane, že mám hodně špatný den a nejraději bych se na všechno vykašlala

- vlastním silniční motorku a neuvěřitelně miluju ten pocit, kdy mám pod sebou svých 110 koní :), ten pocit svobody, to je vážně něco

- nesnáším lež, nenávist a nespravedlnost

- dobře se cítím v okruhu svých přátel a rodiny, ale ráda se seznamuji i s novými lidmi

- miluju cestování a objevování cizích zemí, mým malým snem je naučit se plynně anglicky... I work on it, really ;)

Ing. Nikola Krausová

Když v mých 15 letech přede mnou stálo rozhodnutí, kterým směrem se má kariéra bude vyvíjet, vůbec jsem netušila, jak se správně rozhodnout. Rodiče mě přemlouvali, ať se zaměřím na studium medicíny. Děkuji sama sobě, že jsem je neposlechla a nakonec nastoupila na obchodní akademii, kde jsem poznala, že ekonomika, účetnictví a daně jsou pro mě opravdu to, co mě baví a čemu se chci v budoucnu věnovat. Ve studiu jsem na vysoké škole pokračovala dál v oboru daňové poradenství, a později se mi naskytla dokonce i možnost při studiu začít v oboru pracovat, což byla pro mě velká příležitost uplatnit své znalosti v reálném pracovním světě. Zkušenost k nezaplacení. Nikdy mě netěšilo nic víc, než když můžu klientům ušetřit nemalý peníz. Každý nový obor podnikání nebo problém, s kterým klienti přicházejí je pro mě výzvou, která mě naplňuje!

Jaká jsem?

- naprosto obyčejná holka se smyslem pro humor,

- občas pěkně tvrdohlavá a neústupná,

- mám ráda životní i pracovní výzvy

- nesnáším lež, neupřímnost a zlé lidi,

- miluji dobré jídlo, své přátele a rodinu.